RECENZIE / REVIEWS

Počas nasej spolupráce som zaznamenal kontinuálne zlepšovsanie vo všetkých troch disciplínach a dosiahol nespočet osobných rekordov, ale aj niekolko prvých “mini “športových úspechov 🙂 a to všetko bez  akýchkolvek zranení. To pripisujem dobrej komunikácii a vnímavemu prístupu zo strany Ayi, ktorá dbala na spätnú väzbu a v prípade potreby bola vždy ochotná  promptne prispôsobit tréning  nečakaným zmenám.
Ayu by som odporučil atlétom a športovcom kazdej výkonnostnej úrovne, ktorí chcu k svojmu tréningu pristupovať seriózne, hľadaju individuálny tréning a očakavajú od svojho buduceho trénera angažovanost a individuálny prístup.
Tomáš Kotula-Viedeň, Rakúsko

 

So sportom sme serioznejsie zacali asi tak 2-3 roky pred tym ako zacala nasa spolupraca. Rok dozadu od jej zahajenia som trenovala pod trenerom v Nemecku..ako hobby sportovec na uplnom zaciatku bol v danom case za danych podmienok vtedajsi trener fajn volba, lenze casom sa moje naroky na kvalitu treningu zmenili a bolo treba sa posunut dalej. Oslovila som ta jednoznacne za ucelom, aby sa mi dostalo kvalitneho treningu od sportovca so skusenostami podciarknutymi vysledkami aj na medzinarodnej urovni..to v podstate velmi ulahcilo moju volbu. S nasou spolupracou som velmi spokojna..myslim, ze si dala mojej priprave hlavu a patu..neviem ako to presne popisat ale jendoznacne si ma posunula vpred, nie len vykonmi (na mojej urovni) ale myslim, ze som sa naucila aj rozumnejsie trenovat..cele to dostalo akusi formu..a hadam aj ja:-) Ja konkretne ocenujem konstruktivny trening a tvoj pristup k praci. Nemenila by som nic a naozaj nemam ziadne vyhrady co sa konkretne nasej spoluprace tyka. Myslim, ze je istotne vela sportovcov, ktori by z tvojej prace vedeli profitovat a ktorych by si v urcitom bode ich “sportoveho vyvoja” vedela posunut dopredu… Dakujem ti a prajem ti a aj tvojej rodinke naozaj uprimne vsetko dobre.
Alexandra Pačútová-Viedeň, Rakúsko

 

Perfektný tréning s Ayou je zábava! Takto sa človek naučí plávať pod profesionálnym dohľadom a fantastickým prístupom. Plavecký tréning odporúčam pre všetkých, nie len triatlonistov. Ranné vstávania na tréningy s Ayou sú ľahké a vždy sa oplatia.
Katarína Čižmárová, Poprad 

 

Dnes ráno, keď som hltala tréningové kilometre na 50 m bazéne v AquaCity a nadomnou sa z brehu usmievala krásna Aya s pripomienkami k technike, tak som si uvedomila, aká to je vzácnosť mať v Tatrách triatlonový klub s tak individuálnym prístupom, fantastickými ľuďmi a to všetko s láskou a emóciou 😉👍 od začiatočníkov až po pódiových pretekárov. Vyberie si každý!
Eva Hrušovská, Vysoké Tatry